Victoria’s Secret meleği Türk erkeklerini henüz denemedim

18 Ocak 2018 Blog

0 Yorum

İzmir’de geçtiğimiz haftalarda yapılan IF Wedding Fashion İzmir dahilinde ki harikulade bir Victoria’s Secret meleklerinden biri olan Maryna Linchuk, defileden hemen sonra gazeteciler ile bir araya gelerek çok konuşulacak değerde gündem yaratan bir şekilde açıklamalar yaptı.
Maryna Linchuk, hem moda mankeni hem de Victoria’s Secret mankenlerinden biri olup güzelliğiyle göz dolduran farklılığa sahiptir. 30 yaşlarında ki güzel kadın, Beyaz Rusya’da Minsk şehrinde doğmuş olup daha önce de bazı filmlerde rol almışlığı vardır.
İzmir Fuar’da gerçekleştirilen IF Wedding Fashion İzmir -Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı dahilinde ki harikulade bir şekilde geçen fuar ile beraber, Gala Defilesi yapıldı. Ve bu defilede firmaya ait 2018 abiye kreasyonları sergilenerek göz doldurucu şekilde güzel mankenlerin defileye çıktıklarını gördük.
“Türk erkekleri nasıl?” sorusu sorulan Victoria’s Secret meleği ve güzeli olan Maryna Linchuk, bu soruna şöyle yanıt verdi: Henüz denemedim.
Türk erkekleriyle ilgili daha önce ilişki yaşamadığını vurgulayan güzel manken Maryna Linchuk, bununla beraber ünlü bir firmaya ait olan İzmir’de ki defilede harikulade bir giyimiyle ve elbisesiyle göz doldurmayı başaran isimler arasında yerini aldı.
Maryna Linchuk, defile hakkında ise “kendimi defilede mutlu ve çok güzel hissettim. Kıyafetlerimin de kendimi prenses gibi hissetmesi ayrı bir güzellikteydi.” diye belirtti. Türk erkekleri hakkında ki “henüz denemedim” cevabı ise ayrı güzel ve hoş olan güzel mankenle ilgili birçok dikkat çekici detaylarda vardı.
Reklam pozu
Son dönemlerin güzelliğiyle kasıp kavurduğu gibi geçmişten günümüze gerçekten olmazsa olmaz, bilindik isimlerinden biri olan Jennifer Lopez, her zaman hem şarkı hem de oyunculuğuyla olay olmayı başarmış bir isimdir. Klipleri, reklam filmleri, oyunculuğu ve sesiyle şaşırtan dikat çeken güzel isme Youtube, Deezer ya da Spotify gibi kanallardan ulaşabilmek her zaman mümkündür.
Amerikalı oyuncunun güzelliği gerçekten de kayda değer biçimdedir. Bunun dışında ise 48 yaşında olan ve bu sene bir reklam firmasının reklam filmi için harika bir poz vererek izleyenleri ve hayranlarını bir kez daha yerinden oynattı. Ünlü şarkıcı ve oyunculuk yapan Lopez, giyim firmasına özel olarak harika bir poz verdi. Bu poz ise sosyal medyada paylaşılmaya başlayınca olay da olmadı değil!
Konserleriyle ve rol aldığı polisiye dizileriyle gündemde kalabilen ve kalmakta olan Jennifer Lopez’in tanıtım yüzü olacağına dair harika bir iş çıkartılan giyim firmasının yaptığı reklam anlaşması sonrasında da Instagram üzerinden paylaşımda bulundu.
Kendi kişisel sayfasında yaptığı paylaşım ile on binlerce beğeni ve yorum alan güzel isim, giyim firmasının o özel poza karşılık giyim yüzü oldu denilebilir. Markanın tanıtım yüzü olduğunu da harikulade şekilde fark ettirdi.
2 çocuk annesi olan Jennifer Lopez, 48 yaşında olup 2 parçadan oluşan kıyafetiyle verdiği poz karşısında hayranlarını da bir nevi heyecanlandıran güzel kadın, aynı poz karşısında da beğeni yağmuruna tutuldu. Lopez’i Instagram sosyal medya hesabından 7 milyondan fazla kişi takip ediyor. Onu seven ve sayan, ilgi ve alaka gösteren onca insan varken kariyerinde de en parlak dönemlerinde olduğunu da vurgulamak isteriz. Bununla birlikte Alex Rodriguez adlı beyzbol yıldızı sporcu ile de mutlu bir ilişki içerisinde olduğunun da detayını vermek isteriz.

  

Cevap Yaz

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  • Güvenilir Arkadaşlık Sitesi

    Tarafından de 20 Nisan 2018 - 0 Yorumlar

    Evet, genel kanı internetin tuzaklarla dolu olduğudur. Evet, genel kanı internette bulunan arkadaşlıklardan hayır gelmez şeklindedir. Evet, genel kanı böyle şeylerle uğraşmayın demektir. Fakat unutmayın, hayatta her şey çift taraflıdır ve internetin sayılamayacak kadar çok faydası da vardır.  Söz konusu arkadaşlık siteleri içinde güvenilir olanını bulursanız işlerin nasıl olumlu biçimde yürüdüğünü de görebilirsiniz. Önemli olan […]