Sevgililer Gününde aldatıldı! Erkek arkadaşına kızıp bekaretini satışa çıkardı

17 Ocak 2018 Blog

0 Yorum

Son zamanlarda bekaretini satan birçok güzel kadın görüyoruz. Bunlardan bir diğeri de, sevgilisine kızarak bekaretini satan Bailey Gibson ile ilgili haberdir. 23 yaşında ki güzel bayan, sevgililer gününde erkek arkadaşı tarafından aldatıldı. Başkasıyla aldatılan güzel bayan, bu durumu yakaladıktan sonra hayati bir karar aldı!

Nevadalı genç kadının bu durum karşısında üzüntüler içerisinde olması ve uzun süre yas tutmasıyla beraber, genç kadın erkek arkadaşının da arkasından bu kadar beklemenin değmeyeceğini söyleyerek çevresinde ki arkadaşlarıyla da konuşup daha sonra bambaşka, kimsenin aklına dahi gelmeyecek bir karar verdi.

Hıristiyan okuluna giden ve erkeklerle herhangi bir şekilde konuşması da yasak olan kadının dindar çevrede büyümüş olduğu gözleniyor. Bunun üzerine düşüncesinde “bekaretimi en karlı bir şekilde kaybetmeyi göze almak istiyorum” dedi.

Bu konuda da en karlı uygulama konusunda yardımcı olacak ismin Bunny Ranch olduğu gözleniyor. Bedeni kendisine ait olduğunu ve istediği gibi kullanabilir olduğunu savunan Bailey Gibson, sapkın olarak gören topluma karşı bu konuda sorun etmediğini ve umursamadığını da dile getirdi. Seks sayesinde yasal olarak para kazanacak olan Gibson, bunu sağlayacak olanın Bunny Ranch olduğunu söyledi.

Sevgililer gününde ayrıldığını fark eden, erkek arkadaşının başkasıyla aldattığını tam da sevgililer gününde öğrenmiş olan Gibson, daha sonrasında da aracı bularak bekaretine teklif edilen değerleri kabul etti. Bununla beraber bu haber ise, ABD basınında gerçekten de ciddi bir şekilde dikkat çekti.

  

Cevap Yaz

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  • Güvenilir Arkadaşlık Sitesi

    Tarafından de 20 Nisan 2018 - 0 Yorumlar

    Evet, genel kanı internetin tuzaklarla dolu olduğudur. Evet, genel kanı internette bulunan arkadaşlıklardan hayır gelmez şeklindedir. Evet, genel kanı böyle şeylerle uğraşmayın demektir. Fakat unutmayın, hayatta her şey çift taraflıdır ve internetin sayılamayacak kadar çok faydası da vardır.  Söz konusu arkadaşlık siteleri içinde güvenilir olanını bulursanız işlerin nasıl olumlu biçimde yürüdüğünü de görebilirsiniz. Önemli olan […]