İngiltere Sara Botello’yu konuşuyor

29 Ocak 2018 Blog

0 Yorum

Manchester City’ın futbol takımına ara transferler döneminde yapılacak olan bir transfer için İngiltere’de konuşulan bir isim oldu. Athletic Bilbao takımından sıkı bir transfer olacak olan Aymeric Laporte için, Aymeric Laporte’nın sevgilisi olan Sara Botello, hem pozları hem de güzelliğiyle Manchester City’de ki gündeme oturarak basında konuşulmaya başlandı.

Sara Botello, Aymeric Laporte’nin olurken ara transferde konuşulan bu ismin sevgilisi olması da Ada basınında konuşulmaya başlandı. Hem güzelliği hem de internet hesaplarında verdiği pozlarıyla beraber güzel bir şıklığı da göstermekte olan güzel bayan kimdir diye merak ediliyor.

Hem bale hem de modern dans yapan, bu gibi hobilere sahip olan Boletello için instagram hesabı üzerinde seksi pozları ile Manchester City’nin eğer olursa yeni yengesi olması adına hazırlanmalar başlıyor gibi duruyor.

Hem Instagram hem de Twitter hesaplarında Boletello’nun hesabında çok şık fotoğraflar paylaştığı gibi seksi fotoğraflarıyla da ön plana çıkıyor. Her bir seksi fotoğrafında da özel, binlerce beğeni ve yorum olmasıyla ilgili dikkat çekiyor.

Hem bikinili hem de kayıkta verdiği özel pozlar, Birbirinden şık kombinleri ve buna benzer birçok kıyafetiyle beraber dikkat çeken ismin ilerleyen günlerde Manchester City’nin transfer olacak olan Aymeric Laporte’nin transfer olmasıyla beraber konuşulacağa benziyor diyebiliriz.

  

Cevap Yaz

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  • Güvenilir Arkadaşlık Sitesi

    Tarafından de 20 Nisan 2018 - 0 Yorumlar

    Evet, genel kanı internetin tuzaklarla dolu olduğudur. Evet, genel kanı internette bulunan arkadaşlıklardan hayır gelmez şeklindedir. Evet, genel kanı böyle şeylerle uğraşmayın demektir. Fakat unutmayın, hayatta her şey çift taraflıdır ve internetin sayılamayacak kadar çok faydası da vardır.  Söz konusu arkadaşlık siteleri içinde güvenilir olanını bulursanız işlerin nasıl olumlu biçimde yürüdüğünü de görebilirsiniz. Önemli olan […]