Yatakta İstediğinizi Nasıl Elde Edeceksiniz

13 Ağustos 2017 Blog

0 Yorum

Yatakta ne istediğinizi biliyor musunuz? Ya da nasıl bir seks beklentiniz olduğu konusunda bilginiz, isteğiniz var mı? Havaya sokmak adına ve neler istediğinizi bilirseniz eğer, müthiş bir birleşim içerisinde olabilirsiniz. Örneğin, ufak bir çekişme çıkartarak harika bir sert seksin tadına varabilirsiniz. Bu konuda karşı tarafı kızdırabilecek, hafif bir atışma yaratacak değerde karşılıklı konuşabilirseniz eğer, tatlı bir çekişmenin içerisinde olabilirsiniz. Havaya sokacağınız en güzel şey, hafif bir atışma sonrasında tatlı bir endorfini gülerek salgılamak ve tabi ki öfke ile beraber gelen adrenalinin birleşmesinidir. İkisinin birleşimi sayesinde ise harikulade şeyleri yaşamış, yaşayacak olabilirsiniz.
Erotizmi Yatağa Getirin
Karşı taraf konuşurken seksi ve okşamalı hareketlerde bulunun, kendiniz için… Bu sayede ortama bir erotizm katmış olabilirsiniz. Erotizmin havada olması sayesinde ise iki tarafında tatlı bir seks istemesini sağlamış olabilirsiniz. Hem bakışlarınız hem de vücut diliniz, elleriniz doğru bölgelerde olduğu takdirde çok güzel bir yönelime geçebileceksiniz.
Yatakta Yarışma Katın Sekse…
Ne demek olduğunu merak ediyorsunuz, biliyoruz. Partnerinizle beraber tatlı bir rekabet, gerçekten de çok şeyi beraberinde getirir. Bunun en başında ise özel bir yarışma hissi, erkeklerde genel olarak yüksek performansı da beraberinde getirir. İşte bu nedenle de eğer ki bilek güreşi gibi komik ya da iddia edeceğiniz 30 saniyelik bir sürede kendinizi soydurmanız durumu da, tatlı bir yarışmayla beraber erkeğin daha yüksek performansta seks yaşantısı katacağını sizlere gösterebilir.
Havaya Sokmanın Yolları
Gerçekten de heyacanlı şeyler istiyorsanız bu konuda havaya sokmalısınız. Örneğin, sevgiliniz eve gelmeden önce etrafta erotik dergi ya da kiralanmış erotik filmlerin olması harika olabilir. Bunun dışında telefonda görüşüyorsanız eğer, gözlerinizi kapatarak seks üzerine harika sorular sorabilirsiniz. Mesela “seni ellerinden yatağa bağlasam aklına geleni yapacak olsan ne yapardın bana?” gibi ya da “neler yapmamı istersin, çırılçıplak karşında diz çöksem…” gibi sorularla seks heyacanını arttırıcı şekilde sevgilinize yaklaşabilirsiniz.
Kıskançlığı Yatağa Taşıyın, Nasıl mı?
Rekabet hissi, testosteron akışını hızlandıran şeylerden biridir. İşte bu nedenle de tutkulu bir seks, tatlı bir kıskançlıkla beraber gelebilir. Bu konuda ne kadar iyi olursanız ve karşı tarafı çok kızdırmadan ne kadar tatlı yaklaşımlarda bulunursanız, çok iyi değerde tatlı bir kıskançlıkla beraber testosteron akışını arttırarak çok özel şeyler yaşayabilir ve birbirinizle paylaşabilirsiniz. Çok özel ve keyifli bir seks ile beraber tatlı birlikteliği de kıskançlık sayesinde yatağa harika bir şekilde yansıtmış olarak, değerli bir seksin de arkasında olacaksınız demektir.

  • Yepyeni Bir Aşk Kapınıza Kadar Geldi

    Tarafından de 7 Nisan 2018 - 0 Yorumlar

    Aşık olmak çok güzel bir şey. Kim aşık olmayı istemez ki? İzmirliler artık aradığı aşkı İzmir partner arama sitesinde buluyor. Aşık olmak istiyorum ama aradığım aşı bulamıyorum diyorsanız üzülmeyin. İzmir’in birbirinden güzel mekanlarında hoş zaman geçirmek ve unutulmaz dakikalara şahitlik etmek için aşkı kapınıza kadar getiriyoruz. İzmir Karşıyaka’da denize karşı sevdiğinizle özel sohbetler etmek ister misiniz? Aşk […]

  • Güvenilir Arkadaşlık Sitesi

    Tarafından de 20 Nisan 2018 - 0 Yorumlar

    Evet, genel kanı internetin tuzaklarla dolu olduğudur. Evet, genel kanı internette bulunan arkadaşlıklardan hayır gelmez şeklindedir. Evet, genel kanı böyle şeylerle uğraşmayın demektir. Fakat unutmayın, hayatta her şey çift taraflıdır ve internetin sayılamayacak kadar çok faydası da vardır.  Söz konusu arkadaşlık siteleri içinde güvenilir olanını bulursanız işlerin nasıl olumlu biçimde yürüdüğünü de görebilirsiniz. Önemli olan […]