Buz gibi suda kar leoparı desenli mayosuyla yakalandı

30 Ocak 2018 Blog

0 Yorum

Georgia Harrison, televizyon şovlarında aldığı rollerle tanınan bir isim olurken, kış mevsiminde de kaçamak yaparak sıcak yerlerden biri olan Dubai’ye koştu.

Soğuk havanın verdiği buhranla sıkılan ve bunun yerine daha güzel yerleri tercih eden Georgia Harrison, hemen kendini Dubai sahillerine attı. Love Island’lı olan ve 22 yaşında olup güzelliğiyle göz kamaştıran isim Georgia Harrison, tatil için gittiği Dubai’de gerçekten de güzel bir gün geçirdiğine dair magazine yakalandığı fotoğraflarıyla dikkat çekti.

Kar leoparı desenine sahip mayosuyla Dubai sahillerine olan Harrison, şimdiye kadar tatil görüntüleri arasında en güzel görüntüyü vererek de dikkat çeken pozları ve güzelliği gerçekten göz kamaştırıyordu.

Hem küpeler, kolyeler hem de beline bağladığı siyah ip, Dubai sahillerinde girdiği buz gibi su içerisinde serinlemeyi de özel olarak başardı. Göz kamaştırıcı güzelliğiyle gerçekten de Dubai sahillerinde soğuk su da serinlemeyi denize girerek başardı. Bu zamana kadar kameralara yakalandığı görüntüler arasında hem en güzeli hem de en iyisi olduğu iddiası da magazin basınında gözlerden kaçmadı.

Georgia Harrison’ın şu anda 1 milyona yakın takipçisi var. 800 bini geçmiş takipçi sayısıyla beraber magazine, güzel görüntü verdiği pozlarıyla instagrama fotoğraf yüklemeye de çekinmeden devam ediyor.

  

Cevap Yaz

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  • Güvenilir Arkadaşlık Sitesi

    Tarafından de 20 Nisan 2018 - 0 Yorumlar

    Evet, genel kanı internetin tuzaklarla dolu olduğudur. Evet, genel kanı internette bulunan arkadaşlıklardan hayır gelmez şeklindedir. Evet, genel kanı böyle şeylerle uğraşmayın demektir. Fakat unutmayın, hayatta her şey çift taraflıdır ve internetin sayılamayacak kadar çok faydası da vardır.  Söz konusu arkadaşlık siteleri içinde güvenilir olanını bulursanız işlerin nasıl olumlu biçimde yürüdüğünü de görebilirsiniz. Önemli olan […]