Amanda Cerny: ‘Hayatta kadınların ihtiyaç duyduğu üç şey vardır’

16 Ocak 2018 Blog

0 Yorum

Seksi fiziği, görüntüsü ve güzelliğiyle göz dolduran isim Amanda Cerny, oyuncu ve manken haliyle de her zaman ön planda olmayı başarıyor. Günümüzün en iyi güzel yabancı oyuncularından olduğu gibi seksi fiziği ve 26 yaşında genç haliyle de dikkatleri üzerine toplayan bir sanatçıdır.

Amerikalı oyuncu ve aynı zamanda da Snapchat yıldızı olan Amanda Cerny, kadınlara yönelik, kadınlar hakkında ilginç bir paylaşımı İnstagram hesabı üzerinden yaptı. Hayatta kadınlarla ilgili ihtiyaç duydukları 3 şey hakkında bilgi veren Amanda Cerny, kadınlarla ilgili bu ilginç paylaşımını yaparken dikkatleri de üzerine topladı.

Kadınlar Hayattan Ne İster?

Bu soruya yanıt arayan ve İnstagram hesabında ki attığı fotoğrafının altında bu yanıtı veren Amanda Cerny, ilginç sorunun cevabını gerçekten şaşıracağınız ve aklınıza gelen cinsten yanıtladı.

İnstagram hesabında toplamad 19 milyondan fazla takipçisi bulunan ve güzelliğiyle göz dolduran Amanda Cerny, ilginç olan “kadınlar hayattan ne ister?” sorusunun yanıtını arayarak cevapladı.

Seksi fiziğiyle dikkat çeken Amanda Cerny, paylaşımında fotoğrafın altına şu cümleleri yazdı: “Hayatta kadınların ihtiyaç duyduğu 3 şey var: Yemek, su ve övgü” şeklinde not düşerek güzel bir paylaşımın içerisinde bulundu.

Türkiye’de de kısa zaman önce tanınmaya başladıktan sonra ülkece genç erkekler tarafından ve güzel bayanlar tarafından sevilen, ilgi odağı olan Amanda Cerny, bu süreçte çok fazla takipçisini de ülkemizden kazanmayı başarmıştı. Buna istinaden de takipçi kitlesi büyüdükçe büyüdü ve bugün 19 milyonluk İnstagram hesabından hemcinslerinin neye ihtiyacı bu hayatta daha fazla olduğuna dair dikkat çekerek güzel bir paylaşımın da içerisinde bulunmayı başardı.

  

Cevap Yaz

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  • Güvenilir Arkadaşlık Sitesi

    Tarafından de 20 Nisan 2018 - 0 Yorumlar

    Evet, genel kanı internetin tuzaklarla dolu olduğudur. Evet, genel kanı internette bulunan arkadaşlıklardan hayır gelmez şeklindedir. Evet, genel kanı böyle şeylerle uğraşmayın demektir. Fakat unutmayın, hayatta her şey çift taraflıdır ve internetin sayılamayacak kadar çok faydası da vardır.  Söz konusu arkadaşlık siteleri içinde güvenilir olanını bulursanız işlerin nasıl olumlu biçimde yürüdüğünü de görebilirsiniz. Önemli olan […]